Main top background
ODBIERZ SWÓJ BONUS POWITALNY
AŻ DO 4000 PLN + 400 DARMOWYCH SPINÓW

70 darmowych spinów na grę Joker Stoker w Vulkan Bet

Ulubiony bonus każdego gracza w kasynie online to darmowe spiny. Nasze kasyno również oferuje podobne promocje. Tutaj dowiedziesz się jak otrzymać w Vulkan Bet bonus od depozytu w postaci 70 darmowych spinów na grę Joker Stoker.

Jak otrzymać 70 darmowych obrotów w grze Joker Stoker?

Aby otrzymać bonus, musisz zarejestrować się na stronie Vulkan Bet, używając specjalnego linku polecającego. Dalej aktywuj promocję “JOKER70” i złóż depozyt w ciągu 5 dni od momentu aktywowania promocji, musisz doładować swoje konto kwotą 50 zł za pomocą jednej płatności.

Jak obstawić bonus?

Warunek obrotu dla tego bonusu — 30 razy. To znaczy, aby uzyskać wygraną dodaną na Twoje saldo bonusowe, należy spełnić wymóg obrotu, czyli obrócić kwotą bonusu 30 razy w ciągu 5 dni po jego otrzymaniu.

Jaka jest maksymalna kwota bonusu?

W Vulkan Bet maksymalna przeliczona kwota to x5 kwoty depozytu. Pamiętaj, że bonus jest ważny w ciągu określonego czasu, więc wygrane z darmowych obrotów należy obrócić w ciągu 5 dni od momentu ich otrzymania.

Ile raz można korzystać z bonusu?

Ta promocja jest dostępna tylko raz, czyli jednocześnie może być aktywna tylko jedna oferta promocyjna bonusu za depozyt. Pamiętaj, że aktywując promocję bonusu za depozyt automatycznie dezaktywujesz poprzednią.