Book Of Dead

Star Star Star Star Star
Book of Dead automat do gier to jedna z najważniejszych gier na rynku. Jeśli ktoś rozpoczyna dopiero swoją przygodę z grami losowymi, powinien zapoznać się z tym popularnym slotem, ponieważ zawiera on wszystko to, czego wymaga się od jednorękiego bandyty z najwyższej półki. Firma Play’n GO jest znana z tego, że prawie każdy ich tytuł staje się hitem, ale Book of Dead to jeden z tych, który już dobre kilka lat okupuje pierwsze miejsca najpopularniejszych gier w kasynach, w tym i w VulkanBet casino. Gra należy do serii o przygodach poszukiwacza przygód (łudząco podobnego do Indiany Jonesa). Mężczyzna nazywa się Rich Wild i wybrał się na poszukiwania tajemniczej księgi śmierci (ang. Book of Dead), która została ukryta w świątyni z czasów Starożytnego Egiptu. Gra tak samo, jak wszystkie inne produkcje Play’n GO, została dopasowana do wszystkich standardów dzisiejszej zabawy na slotach. Slot jest dostępny w wersji Book of Dead za darmo. Żeby uruchomić wersję demo, wystarczy znaleźć ją na naszej stronie. Nie trzeba się logować ani wpłacać pieniędzy. Wystarczy po prostu włączyć grę i cieszyć się z darmowej rozgrywki z fikcyjną walutą. To idealny sposób, żeby poznać wszystkie funkcje automatu i później przejść do zabawy na poważnie i cieszyć się z optymalnych rezultatów.
Book Of Dead

Podstawowe cechy Book of Dead slot

Dostawcą oprogramowania jest Play’n GO, czyli jeden z najbardziej utytułowanych producentów w iGamingu. Book of Dead jest kolejnym dowodem na to, że wydawca należy do światowej czołówki. To standardowy automat do gier, który ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami. Warto zwrócić uwagę na to, że użytkownik sam decyduje, ile w danym momencie jest aktywnych linii wygrywających. Można wybrać od 1 do 10 dróg formowania się kombinacji z symbolami. Dzięki temu można obniżyć koszt pojedynczego zakładu, jednocześnie proporcjonalnie zmniejszając szansę na wygraną. Wartość zakładu ustawia się na 3 sposoby. Pierwszy to wyżej wspomniany sposób regulacji liczby linii. Drugi to ustawienie wartości monety (od 0,01 do 2,00). Trzeci sposób to ustawienie liczby monet (od 1 do 5). Ogólny zakres zakładu to od 0,01 do 100. Jak widać, rozpiętość jest na tyle duża, że w Book of Dead gra może bawić się dosłownie każdy. Automat został wyposażony w interesujące funkcje dodatkowe jak doskonale znane fanom slotów Scatter oraz Wild. Twórcy zdecydowali dodać do swojej produkcji jedną, wyróżniającą się opcję z rozszerzającymi się symbolami, dzięki której można wygrać prawdziwą fortunę. Format gry wraz ze wszystkimi technicznymi rozwiązaniami składa się na RTP wynoszący 96,21%. To dowód na to, że jeśli ktoś będzie się regularnie bawił przy tej produkcji, to także regularnie będzie kończył zabawę z zasobniejszym portfelem niż przed grą. Standardowo postarano się także o możliwość automatycznej rozgrywki i dopasowano produkcję do najnowszej technologii HTML5. Dzięki temu każdy może bez najmniejszego problemu bawić się na wszystkich swoich urządzeniach przenośnych. Wystarczy mieć przeglądarkę internetową i włączyć Book of Dead demo lub na prawdziwe pieniądze. Nie ma natomiast tutaj takich opcji jak jackpot lub gra wieloosobowa.

Jak zagrać w Book of Dead

Standardowo dla Play’n Go – Book of Dead to przepięknie zrealizowany jednoręki bandyta, który już od pierwszych chwil cieszy oczy. W tle widać świątynie ze starożytnymi zdobieniami ściennymi,  na pierwszym planie widać klimatyczną planszę z symbolami. Obrazki zostały wykonane w przyjemny sposób i nawiązują do ogólnej tematyki gry. W dolnej części gry znajduje się interfejs, którym steruje się rozgrywką. Za ustawienie zakładu odpowiadają plusy i minusy oraz przycisk z napisem Coin Value. Jeśli ktoś chce wykonać zakład o maksymalnej wartości, klika BET MAX. Z prawej strony są 2 przyciski odpowiadające za uruchomienie bębnów: SPIN oraz Auto Play. Przed rozpoczęciem rozgrywki zawsze warto zapoznać się z kartą informacyjną, która wyświetla się po kliknięciu Paytable, znajdującego się z prawej strony gry. To tam są wszystkie najważniejsze informacje o grze, funkcje specjalne i bonusy.

Symbole i funkcje specjalne

W grze pojawia się 10 różnych symboli, z których każdy zapewnia użytkownikowi inne możliwości. Gra ma zaledwie jedną funkcję specjalną – Darmowe Spiny. Rundę bonusową z 10 darmowymi spinami uruchamia się poprzez trafienie przynajmniej 3 Scatterów. Podczas bonusu jeden z symboli jest wybrany jako rozszerzający się, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.

Podsumowanie

Book of Dead to niezwykle ciekawe zjawisko. To bardzo dobrze zrealizowana gra, która ma przepiękną grafikę i bardzo prostą mechanikę. Chyba w tym tkwi sekret tej gry, że nie wymaga ona od użytkowników nauki nowych rozwiązań, tylko korzysta z tych sprawdzonych. Gracz uruchamia Book of Dead na prawdziwe pieniądze lub w wersji demo i się bawi. W Book of Dead i inne gry hazardowe można zagrać na stronie kasyna VulkanBet. Do głównych plusów tej witryny należą następne fakty: Już wiesz, że VulkanBet zasługuje na Twoją uwagę, więc możesz zagrać tu za darmo lub na pieniądze. Życzymy udanych poszukiwań. Może uda się trafić przynajmniej 3 księgi śmierci w Book of Dead!
Zarejestruj się w VulkanBet!